Oud Papier Ophalen

Zoals afgesproken op de afgelopen jaarvergadering zal onze Club voortaan het oud papier ophalen in een deel van Deurne. We nemen de route over van het Mannenkoor Deurne. Voor opslag staat vanaf deze week een container op ons terrein. Daar kan iedereen individueel zijn papier kwijt.

Eenmaal per maand gaan we met een ploegje vrijwilligers het papier ophalen op onze route. Daarvoor is een ‘vuilniswagen met chauffeur’ beschikbaar. In principe is dat elke tweede maandag van de maand, maar indien dat anders is wordt dit apart vermeld.

Data van Ophalen

9 April – 14 Mei – 11 Juni – 9 juli – 13 Augustus – 10 September
– 8 Oktober – 12 November – 10 December

Iedereen die een bijdrage wil leveren door te helpen op de bewuste dagen is van harte welkom. Samen verdienen we op die manier een aardig centje voor Tic-Tac. Iets wat hard nodig is met het oog op onze bouwambitie. Op het prikbord in de hal is een deelname formulier opgehangen waarop u kunt intekenen.

Voor vragen kunt u de volgende personen bellen:

  • Cees van de Ven (315451)
  • Frans Meulendijks (315304)

Iedereen bedankt voor uw bijdragen aan onze Club.